категорії: новина

MyRadio уклало угоду с "KOFFEIN" та "Markov Brothers Quintet" про інформаційне партнерство

теґи: Koffein, Markov Brothers Quintet, MyRadio, виступ. гурт, джаз, угода

 MyRadio25 квітня 2010 р. група «KOFFEIN» і авторський джазовий проект братів Маркових – «Markov Brothers Quintet» уклали угоду про інформаційне партнерство з «MyRadio» – одним з самим успішних і популярних в інтернет – просторі радіо – (офіційний сайт – www . myradio.com.ua).

З цього моменту MyRadio є офіційним інформаційним партнером груп на всіх концертах, як в Україні, так і за кордоном. Тепер на сайті радіостанції можна знайти офіційні сторінки групи «KOFFEIN» і «Markov Brothers Quintet», а також свіжі новини й анонси найближчих заходів. Крім того, вже більше місяця композиції обох груп знаходяться в ротації цього радіо.

My Radio – передове українське інтернет – радіо з широким музичним діапазоном. Портал містить величезну музичну базу самих різних форматів: Російський Хіт, World Hit, Лірика Шансон, Російська Рок, Хіти 90-х, Electro House, Український рок, Lounge, RnB, Jazz, Blues, Acid Jazz, Ballads і це далеко не весь перелік.

Крім традиційних форматів, на MyRadio представлений ряд абсолютно оригінальних напрямків – «Капець», з характерним слоганом: «Слухаємо – посміхаємося:)». Також представлені цікаві формати: "Інсталяція" (встановлені в музику тексти), музика щорічного телевізійного конкурсу «Євробачення», Soundtrack (музика зарубіжних кінохітів) та багато чого іншого.

Для того, щоб прослухати улюблені пісні чи побавити себе актуальними музичними новинками, треба лише зайти на сайт MyRadio та зареєструватися – й ти у музичному просторі!